Yönetim Kurulu

Platform Mutabakatı’na imza atan tüzel kişi spor kulübü dernek temsilcilerimizden oluşan yönetim kurulumuz ve çalışma alanları aşağıdadır.

Ali Peçen

Başkan/Eski Milli Voleybolcu

180 kez voleybol milli takımlarında ülkemize hizmet etti. Sırasıyla Eczacıbaşı, Halkbank, Netaş, Erdemir, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarında oynadı ve 12 lig şampiyonluğu, 8 Türkiye Kupası, lig takımıyla Avrupa şampiyonaları dereceleri, milli takımlarda çok sayıda uluslararası derece ve bireysel ödüller, Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık kupaları kazandı. Plaj Voleybolunda 15 Türkiye Şampiyonluğu, çok genç yaşında yılın voleybolcusu ödülü sahibi oldu ve Avrupa’da ve Türkiye’de çok kez en iyi hücum ve en teknik oyuncu ünvanlarını kazandı.

Kıdemli 4. kademe antrenör olup şu anda AP Sportif Spor Kulübü Genel Direktörü ve FMV Işık Okulları ve FMV Işık Spor Kulübü Voleybol Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Bana mesaj gönderin

Sencer Üneri

Genel Sekreter/Kıdemli Antrenör

1967’de Norden-Almanya’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Turizm Bölümünde öğrenim gördü. 2007 yılından günümüze voleybol antrenörlüğü yapmaktadır.  II. Kademe antrenör belgesi sahibi olup 2014 yılından itibaren Kartal Anadolu Spor Kulübünde yönetim kurulu üyesidir. Birçok kulübün altyapı takımlarında çeşitli dereceler yanında, 2017-2018 İstanbul Bölgesel Lig Şampiyonluğu yaşamış olup 2018-2019 sezonundan günümüze TVF Kadınlar 2. Liginde de antrenörlük yapmaktadır.   2016 yılından bugüne TVF İstanbul İl Temsilciliği Tertip Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir. 2018’de İstanbul İl Karması Antrenörlüğü de yapmış olup, 2019 ve 2020 yıllarında bölgesel ve ulusal plaj voleybolu dereceleri yapan takımlarının antrenörlüğünü de yapmaya devam etmektedir.

Bana mesaj gönderin

İsmail Çoban

Sayman/Eğitimci ve Kıdemli Antrenör

1977 Almanya doğumludur. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi, 2000 yılı BESYO Öğretmenlik Bölümü mezunu olup, üst düzey takımlarda spor hayatını sürdürmüştür. Kocaeli İl Karması ile Türkiye şampiyonluğu yaşamış, okul takımlarında Türkiye finalleri oynamıştır. 2013 yılından itibaren düzenli şekilde voleybol antrenörlüğü yapmaktadır ve eğitimci kimliği ile özel bir kurumda lise öğretimi bölüm yöneticiliği yapmaktadır.

Bana mesaj gönderin


Voleybola Katkı Sunmak İster misiniz?